System kolejkowy

Jesteś tutaj: / System kolejkowy

Chcesz zapisać się na wizytę w poradni, lub masz już umówioną wizytę u specjalisty? Pamiętaj o pobraniu numerka z biletomatu, ustawionego obok Rejestracji w budynku Przychodni Specjalistycznych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku. Bilet wskaże Ci ilość osób oczekujących  przed Tobą na wizytę, a system głośnomówiący i komunikat wyświetlony na ekranie monitora wskaże Twój moment wizyty.

System kolejkowy, czyli biletomaty skoordynowane z monitorami usytuowanymi nad okienkami rejestracji oraz przed gabinetami poradni specjalistycznych usprawnić ma proces obsługi pacjentów. System kolejkowy jest prosty w obsłudze, intuicyjny i w zależności od celu przybycia do Przychodni należy wybrać jedną z opcji.

W zależności więc od celu wizyty wybieramy:

  • Jeśli jest to nasza pierwsza wizyta w przychodni specjalistycznej, wybieramy opcję „Rejestracja”. Otrzymujemy bilet z numerem i czekamy, aż taki sam numer pojawi się na monitorze usytuowanym nad oknami 
  • Jeśli mamy umówioną wizytę do specjalisty, wybieramy opcję „Mam umówioną wizytę na dziś”. Następnie wpisujemy swój numer PESEL, zatwierdzamy i kiedy pojawi się informacja z numerem i gabinetem konkretnej poradni, potwierdzamy prawidłowość danych  naciskając na wyświetlony komunikat. Wówczas otrzymujemy bilet, z którym udajemy się do poradni.
  • Jeśli chcemy zarejestrować się na prześwietlenie rentgenowskie – tu wybieramy opcję „Rejestracja- RTG”.
  • Wybierając się na wizytę w poradni onkologicznej – wybieramy opcję „Rejestracja poradni onkologicznej”.

Po zakończeniu wyżej wymienionych czynności, koniecznie należy pamiętać o pobraniu wydrukowanego biletu z przypisanym nam numerem.  Ten numer  bowiem wyświetli się na monitorach zamontowanych w rejestracji oraz przy konkretnych gabinetach w Przychodni Specjalistycznej i wskaże naszą kolejkę. Prosimy, by na biletomacie wybierać tylko jedną, właściwą opcję stanowiącą cel naszej wizyty. Niepotrzebne pobranie wielu numerków automatycznie wydłuży czas oczekiwania innych pacjentów. 

System kolejkowy obowiązuje tylko poradnie ulokowane w budynku głównym Przychodni Specjalistycznych.

FEPR
RPP
MAZOWSZE
EF
Przejdź do treści