Modernizacja dźwigu szpitalnego 2-przystankowego wraz z robotami uzupełniającymi w budynku Oddziału Dermatologicznego i Okulistycznego WSZ w Płocku

Jesteś tutaj: / INWESTYCJE / Modernizacja dźwigu szpitalnego 2-przystankowego wraz z robotami uzupełniającymi w budynku Oddziału Dermatologicznego i Okulistycznego WSZ w Płocku

Inwestycja pod nazwą „Modernizacja dźwigu szpitalnego 2-przystankowego wraz z robotami uzupełniającymi w budynku Oddziału Dermatologicznego i Okulistycznego WSZ w Płocku” została zrealizowana przy pomocy dotacji celowej z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Okres realizacji inwestycji od 27.11.2018r. do 14.12.2018r.

Całkowita wartość inwestycji wyniosła 319.496,50 zł, w tym: wysokość dotacji z budżetu Województwa Mazowieckiego 313.106,56 zł, wysokość środków własnych 6.389,94 zł.

Głównym celem zadania była wymiana dźwigu 2-przystankowego, który ze względu na bardzo zły stan techniczny, nie spełniał obowiązujących norm, nie był przystosowany dla osób niepełnosprawnych i z uwagi na częste awarie był wyłączany z eksploatacji.

Ponadto w ramach zadania zostały wykonane roboty budowlane na hallu w bezpośrednim sąsiedztwie szybu windowego oraz był pełniony nadzór inwestorski.

W wyniku realizacji zadania inwestycyjnego, pacjenci oddziałów szpitalnych zlokalizowanych w budynku: Dermatologicznego i Okulistycznego oraz personel, mogą bezpiecznie korzystać z transportu pionowego jakim jest winda.

FEPR
RPP
MAZOWSZE
EF
Przejdź do treści