Administracja

Jesteś tutaj: / Administracja
Dział Finansów i Analiz Ekonomicznych Główny Księgowy: Jolanta Kostecka

24 364 63 07 – j.kostecka@wszplock.pl 

 

Zastępca Głównego Księgowego: Anna Wąsiakowska

24 364 63 06 – a.wasiakowska@wszplock.pl

 

Dział Organizacji i Nadzoru Kierownik: Lucyna Koper

24 364 63 14 – l.koper@wszplock.pl

Dział Kadr i Płac Kierownik: Bożena Majkowska

24 364 63 24 – b.majkowska@wszplock.pl

Pełnomocnik Dyrektora ds. Jakości Katarzyna Klimowicz

24 364 67 28 – k.klimowicz@wszplock.pl

Pełnomocnik ds. Praw Pacjenta Lucyna Koper
24 364 63 14 – l.koper@wszplock.pl
Pełnomocnik Dyrektora ds. Naruszeń Lucyna Koper

24 364 63 14 – l.koper@wszplock.pl

Sekcja Zamówień Publicznych Kierownik: Iwona Sadowska – Kuźniewska

24 364 63 23 – i.sadowska@wszplock.pl

Sekcja Statystyki Medycznej i Dokumentacji Chorych Kierownik: Radosława Aranowska – Kuś

24 364 63 38 – radka@wszplock.pl

Sekcja Zaopatrzenia Kierownik: Sławomira Kiełczewska

24 364 63 39 – s.wawrocka@wszplock.pl

Sekcja Inwestycyjno- Remontowa Kierownik: Janusz Szelągowski

24 364 63 30 – j.szelagowski@wszplock.pl

Sekcja Administracyjno- Gospodarcza Kierownik: Daniel Ziółkowski

24 364 63 56 – d.ziolkowski@wszplock.pl

Sekcja Informatyki Kierownik: Krzysztof Płachta

24 364 62 99 – k.plachta@wszplock.pl

Konsultant ds. Kombatantów

Agata Obrębalska

24 364 62 89 – a.obrebalska@wszplock.pl

Inspektor Ochrony Danych Katarzyna Klimowicz

24 364 67 28 – iod@wszplock.pl

Stanowisko pracy ds. bhp 24 364 63 36
Stanowisko pracy ds. przeciwpożarowych 24 364 63 36
Stanowisko pracy ds. socjalnych pacjentów
24 364 63 31

 

Korespondencję związaną z działalnością szpitala przyjmuje:
Kancelaria Szpitala – 24 364 63 22, kancelaria@wszplock.pl

Książka telefoniczna: https://www.wszplock.pl/ksiazka-telefoniczna/

FEPR
RPP
MAZOWSZE
EF
Przejdź do treści